loading

SAMOCHODY DOSTAWCZE OPEL MODYFIKOWANE

Wersje użytkowe i pasażerskie oferują inteligentne wzornictwo, doskonałą ekonomiczność i osiągi oraz przodujący w klasie poziom komfortu.

Auta dostawcze to nie tylko ciężarówki, mniejsze modele to Combo Van oraz Corsa Van. Są wyjątkowo ekonomiczne, wytrzymałe i wysoce niezawodne. Ale naprawdę zachwycą Cię tym, jak wiele użyteczności można zapakować w tak zwartą, elegancką formę.

Commercial Vehicle Roadshow 2012 w Motor Centrum:
Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji samochodów dostawczych modyfikowanych:Combo TourCombo Tour z rozbudowaną przestrzenią ładunkową 

Duże możliwości przewozowe, wszechstronność, wytrzymałość i funkcjonalna elegancja to cechy, które kształtują ten model. Konstrukcja zawieszenia Opla Combo zabiera mniej miejsca, co pozwoliło uzyskać największą w segmencie szerokości pomiędzy nadkolami w przedziale bagażowym. Pomimo zwiększenia przestrzeni ładunkowej i wzmocnienia zawieszenia, samochód dalej pozostaje osobówką.


 Vivaro furgonVivaro Furgon

Wersja ta wyposażona jest w podwójną kabinę oraz dodatkowy rząd siedzeń. Fotel kierowcy posiada możliwość regulacji w 6 kierunkach. Fotele pasażerów mają możliwość szybkiego demontażu. Kabina jest oddzielona przegrodą od przestrzeni ładunkowej. Samochód posiada komputer pokładowy, tempomat oraz System antypoślizgowy ABS ze wspomaganiem hamowania awaryjnego EBA.


Specyfikacja samochodu w pdf.MovanoMovano z podwójną kabiną załogową oraz skrzynią ładunkową

Auto o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony dedykowane dla branży budowlanej. Ciężarówka została 
wyposażona m.in. w amortyzowany hydraulicznie fotel kierowcy z regulacją w 6 kierunkach i podłokietnikiem, klimatyzację, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne ze zintegrowanymi kierunkowskazami, hak holowniczy oraz elektryczne złącze odbioru mocy dla konwersji.


Specyfikacja samochodu w pdf.


Movano FurgonMovano Furgon z czteromiejscową ławką w drugim rzędzie

Model Movano Furgon ma bardzo dużą przestrzeń ładunkową, w której została zamontowana składana ławka 4-miejscowa z biodrowymi pasami bezpieczeństwa i zintegrowanymi zagłówkami, co umożliwia w razie potrzeby transport 7 osób. Ławka jest zespolona z pełną przegrodą, które składają się jako jeden element za kabiną kierowcy. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dające bardzo duży wachlarz możliwości zastosowania auta.


Specyfikacja samochodu w pdf.

 

Movano KontenerMovano Kontener

Modyfikacja dedykowana głównie dla branży spożywczej i gastronomicznej, istnieje również możliwość zrobienia z niej chłodni lub izotermy. Ciężarówka ma m.in. na wyposażeniu: klimatyzację, komputer pokładowy, fotel kierowcy z regulacją w 6 kierunkach i podłokietnikiem schowek nad kabiną o aerodynamicznym kształcie, podwójne siedzenie pasażera z dolnymi schowkami i składanym oparciem środkowym tworzącym stolik, lusterka zewnętrzne na przedłużonych ramionach oraz elektryczne złącze odbioru mocy dla konwersji.

Specyfikacja samochodu w pdf.


Movano Kabina SypialnaMovano ze skrzynią ładunkową oraz kabiną sypialną

Jest to ciężarówka nasycona ciekawymi rozwiązaniami, dedykowana dla transportu międzynarodowego oraz krajowego długodystansowego. Samochód został zaopatrzony m.in. w: komputer pokładowy, tempomat z ogranicznikiem prędkości, system nawigacji, amortyzowany hydraulicznie fotel kierowcy z regulacją w 6 kierunkach i podłokietnikiem, dwa gniazda zasilania 12V na desce rozdzielczej oraz ogrzewanie postojowe sterowane programatorem.


Specyfikacja samochodu w pdf.


Movano NiepełnosprawniMovano Bus do przewozu osób niepełnosprawnych

Oto nowy Opel Movano Bus do przewozu osób niepełnosprawnych. Zabudowa samochodu została przystosowana do transportu wieloosobowego wraz z możliwością przewozu wózków inwalidzkich. Nowy Opel Movano Bus został zaprojektowany, aby ustanawiać standardy w zakresie komfortu dla załogi i pasażerów, samochód jest pełen pomysłowych rozwiązań i praktycznych schowków. Klimatyzacja? Oświetlenie i wentylacja dla pasażerów jak w samolocie? Proszę bardzo. Krótko mówiąc - mamy dla Ciebie wszystko.

Do góry