loading

AKCESORIA ZAFIRY TOURER.

Zafira Tourer to samochód wielozadaniowy. Jej wnętrze można łatwo dostosowywać do aktualnych potrzeb i planów. Elegancja, przestrzeń dająca poczucie komfortu i niespotykana funkcjonalność są standardem. Mimo to warto poznać wyjątkowo bogatą gamę specjalnie zaprojektowanych akcesorów. Wysokiej jakości elementy wyposażenia sprawią, że Twoja Zafira Tourer nabierze jeszcze bardziej indywidualnego charakteru i podoła wymagającym zadaniom.

Opel Zafira Tourer - Kamera cofania

Bezpieczeństwo i ochrona

Prowadź bezpieczniej i prezentuj się lepiej. Od chlapaczy, przez reflektory przeciwmgielne po systemy alarmowe, elementy ochronne i foteliki dziecięce – znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Zabezpiecz Twoją rodzinę oraz spraw, by Twój Opel wyglądał zawsze tak, jak w dniu kiedy go kupiłeś.

Opel Zafira Tourer - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Rozsiądź się wygodnie. Ilość czasu jaką spędzamy w samochodzie, czyni go niemal naszym drugim domem. Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby Twój Opel wyglądał i był wygodny tak, jak tego chcesz. W środku i na zewnątrz – od dywaników po systemy organizacji przestrzeni bagażowej... i dużo, dużo więcej.

Opel Zafira Tourer - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Opel ułatwia Ci zabranie pokaźnego ekwipunku. Szeroka gama systemów transportu bagażu ułatwi Ci zapakowanie i zabezpieczenie niemal wszystkiego. Masz do wyboru oryginalne akcesoria zaprojektowane przez Opla, a także produkty współpracującej z nami firmy Thule, lidera w dziedzinie systemów bagażowych.

Opel Zafira Tourer - Systemy audio-informacyjne

Systemy multimedialne

Trafisz do celu jeszcze łatwiej niż dotąd – systemy multimedialne Opla są zaawansowane technologicznie, a jednocześnie przyjazne użytkownikowi. Bądź w kontakcie dzięki szerokiej gamie uchwytów telefonicznych, zestawów z łączem Bluetooth®, systemów nawigacyjnych z aktualizacjami map i rozmaitych łączy multimedialnych.

Opel Zafira Tourer - Personalizacja i pakiety OPC

Personalizacja i pakiety OPC

Chcesz wyróżnić się z tłumu? Jesteś w dobrym miejscu. Mamy dla Ciebie bogaty wybór akcesoriów stylizacyjnych. Pakiety Opel Performance Center to atrakcyjny wygląd, wyrafinowana technologia i ekscytujące osiągi. Stwórz auto, które wyróżnia się na drodze.

Opel Zafira Tourer - Koła

Koła

Nadaj Twojemu Oplowi indywidualny styl wyposażając go w nowy zestaw kół. Gama oryginalnych obręczy ze stopów lekkich zaspokoi wyszukane gusta i pozwoli spersonalizować auto. Baw się stylem i ciesz się najwyższą jakością oryginalnych akcesoriów Opla.

Opel Poland Sp. z o.o. podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel.

 

Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.

Do góry